Одноразова продукція для індустрії краси

Простирадла

Для проведення косметологічних та інших омолоджуючих процедур в якості підстилкового матеріалу сучасні професіонали використовують одноразові простирадла. Наша компанія виробляє одноразові простирадла ТМ Etto виключно із трьохшарового нетканого матеріалу SMS. Простирадла із SMS в порівнянні зі спанбондом володіють покращеними захисними властивостями, не залишають ворсу, завдяки м'якості і еластичності забезпечують більш приємний контакт зі шкірою, а за допомогою внутрішнього шару не пропускають бактерії, чим забезпечують максимальний захист та комфорт при проведенні косметологічних процедур. Асортимент простирадл ТМ Etto відрізняється різноманіттям кольорів, універсальністю розмірів та відмінним естетичним виглядом.

 


Переваги простирадл Etto

Простирадла Etto це:

ТРИ ШАРИ ЗАХИСТУ ТА КОМФОРТУ

Простирадла Etto виготовлені з СМС-матеріалу – високотехнологічного поєднання трьох шарів, з яких складаються простирадла: спанбонд + мельблаун + спанбонд.

ЦЯ СТРУКТУРА ЗАБЕЗПЕЧУЄ АБСОЛЮТНУ ГІГІЄНІЧНІСТЬ МАТЕРІАЛУ

Смс-матеріал не лише ефективно захищає від найдрібніших бактерій та мікроорганізмів, але й перешкоджає їх розповсюдженню.

АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНІ ТА ГІПОАЛЕРГЕННІ

Для виготовлення простирадл ми використовуємо лише натуральні матеріали.  Простирадла Etto - гігієнічні та гіпоалергенні. Ідеальні в застосуванні для будь-яких косметичних процедур і всіх типів шкіри, навіть дуже чутливої.

ПРОСТИРАДЛА, ЩО ДИХАЮТЬ

Унікальний склад матеріалу забезпечує вільну циркуляцію повітря, що гарантує максимальний комфорт під час процедур. А завдяки тришаровій структурі простирадла Etto не рвуться та не втрачають форму.

 

ЛЕГКІ ТА НІЖНІ

Зберігаючи міцність та високі бар’єрні властивості, простирадла Etto практично невагомі і м’які на дотик, наче шовк. Саме це, без сумніву, робить простирадла Etto лідером комфорту в застосуванні. Ще одна вагома перевага Etto в тому, що простирадла не залишають ворсу, навіть на вологій шкірі.

РІЗНОМАНІТНА КОЛЬОРОВА ГАММА

Різноманітність кольорової палітри простирадл Etto задовольнить найвибагливіші примхи. Колір простирадл підкреслить унікальний стиль вашого салону, або стане вираженням райдуги настрою Майстра.

(044) 501-66-50RUUAEN
м.Київ, вул. Д.Луценка, 15. E-mail: info@etto.ua
телефон: (044) 501-66-50
© 2021 Etto TM Всі права захищені