Одноразова продукція для індустрії краси

Наші новини

Простирадла з перфорацією Простирадла з перфорацією
Останнім часом роботу сфери красоти не можливо уявити без використання одноразової продукції. Одноразові простирадла є важливим допоміжним засобом при наданні послуг, так як заклади строго дотримуються санітарно-гігієнічних норм та слідкують за безпекою та комфортом своїх клієнтів. Одноразові простирадла широко використовуються у косметологічних та масажних кабінетах, СПА-салонах.
 
Мистецтво – це ETTO.UA Мистецтво – це ETTO.UA
Всі ми в передчутті новорічних свят, у пошуках подарунків, в думках про закриття робочих проектів року, що минає, в думках про новорічне меню та закупівлі продуктів і т.п. … Приємна, проте втомлива метушня.
 
Доторкніться до мистецтва з ТМ Etto Доторкніться до мистецтва з ТМ Etto
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку кращих робіт українських художниць на тему «Жінка. Краса. Гармонія», яка буде проходити в галереї Spivakovska ART:EGO з 23 по 27 грудня, за адресою: вул. Саксаганського, 59Б, з 11:00 до 19:00 кожного дня. Вхід вільний.
 
КОНКУРС ДЛЯ ХУДОЖНИЦЬ КОНКУРС ДЛЯ ХУДОЖНИЦЬ
КОНКУРС з грошовим призом ДЛЯ ХУДОЖНИЦЬ ТМ ЕТТО оголошує конкурс серед художниць для зібрання корпоративної колекції робіт 🎨 12 картин-переможниць будуть викуплені за заявленою автором вартістю в колекцію Компанії, розміщені в фірмовому календарі і відправляться в подорож по світу по офісах компанії!
 
НОВИНКА! Лінійка засобів ETTOCARE для захисту та дезінфекції НОВИНКА! Лінійка засобів ETTOCARE для захисту та дезінфекції
Ми створили професійну лінійку засобів для індивідуального захисту😷 та швидкої дезінфекції🧴, бо безпека Вашого здоров'я та здоров'я Ваших клієнтів має для нас першорядне значення.
 
1234567891011Далі
(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2023 Etto TM Всі права захищені