Одноразова продукція для індустрії краси

РушникиОдноразові рушнички з нетканих матеріалів являються чудовою альтернативою звичайним бавовняним рушникам. Завдяки наявності в своєму складі натуральних компонентів рушнички ТМ Etto забезпечують максимально приємні тактильні відчуття.
Основні переваги одноразових рушників ТМ Etto - легкість і зручність у використанні, підвищена здатність вбирати і утримувати вологу в порівнянні зі стандартними бавовняними та паперовими рушниками, економічність, гігієнічність та гіпоалергенність. Використання одноразових рушничків ТМ Etto суттєво скорочує витрати на прання і дезінфекцію. Завдяки високій гігроскопічності одноразові рушнички ТМ Etto знайшли широке застосування в салонах краси, центрах естетичної медицини, перукарнях, соляріях, банях та в домашньому побуті. При відвідуванні закладу кожний клієнт отримує новий рушничок, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Використовуючи одноразові рушнички ТМ Etto, Ви впевнені в чистоті і безпеці гігієнічної процедури. Асортимент рушничків ТМ Etto відрізняється різноманіттям структур, зручністю розмірів, якістю матеріалів та екологічністю.

 Переваги рушників Etto

УНІКАЛЬНИЙ СКЛАД МАТЕРІАЛУ ЕТТО

НАЙБІЛЬША ЩІЛЬНІСТЬ ЕТТО

РУШНИКИ, ЩО ДИХАЮТЬ

АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНІ ТА ГІПОАЛЕРГЕННІ

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ CROSS-LAPPING

За своїм складом, Etto - це ідеальна комбінація віскози та поліестеру. Лише таке сполучення забезпечує неймовірне поєднання м’якості та легкості матеріалу, водночас з його міцністю.Висока щільність матеріалу забезпечує оптимальні абсорбуючі властивості. Рушники Etto миттєво вбирають найбільшу кількість вологи. Спробуйте порівняти самі, щоб переконатися в цьому.

Рушники Etto поєднали в собі високу міцність і щільність, та ще й при цьому забезпечують вільну циркуляцію повітря, не заважаючи доступу кисню до шкіри.

Рушники Etto виготовлені з натуральних складників та не залишають ворсу на вологому тілі. Etto - гігієнічні та гіпоалергенні рушники, для всіх видів шкіри.

CrossLapping - прорив у світі косметології. Волокна в рушниках Etto розташовані перпендикулярно одне одному. Саме це забезпечує неперевершену міцність матеріалу. Рушники Etto не розтягуються, не втрачають форму, що особливо важливо для більшості косметологічних процедур.


(044) 501-66-50RUUAEN
м.Київ, вул. Д.Луценка, 15. E-mail: info@etto.ua
телефон: (044) 501-66-50
© 2021 Etto TM Всі права захищені