Одноразова продукція для індустрії краси

Неткані матеріали

Створення нетканих матеріалів у світі стало, мабуть, самим перспективним напрямком в текстильній галузі. Обсяг і темпи зростання їх виробництва незрівнянно вище, ніж в інших галузях текстильної промисловості, таких, наприклад, як тканини і трикотаж. Виробництво нетканих матеріалів у світі за останні 10 років збільшилася майже в 3 рази і в 2002 р. склало понад 3 млн. т на рік і в основному зосереджена у Західній Європі, США, Японії та Китаї.

Ця особливість пояснюється тим, що при виробництві нетканих матеріалів закладений найкоротший і найдешевший шлях отримання широкого асортименту текстильних полотен з вихідної сировини до готової продукції. Швидкому розвитку нетканих матеріалів за кордоном сприяло створення високопродуктивних способів їх виробництва, таких як:
  • З розплаву полімеру (Спанбонд),
  • З роздування полімеру (Мельтблаун),
  • Скріплення волокнистих полотен водними струменями (Спанлейс)

 

Неткані матеріали є екологічно чистим продуктом і застосовуються в таких областях медицини, де потрібна стерильність і захист персоналу та пацієнтів: гінекологія, акушерство, хірургія.

Захисні властивості нетканих матеріалів, які виходять шляхом покриття полімерними плівками, особливо важливі для хірургічних цілей.

З нетканих матеріалів виготовляються як стерильний одяг одноразового застосування, так і нестерильна одяг, а також комплекти постільної білизни індивідуального використання і багато іншого.

Враховуючи їх відмінні властивості, а також безворсовість полотна, вироби з нетканих матеріалів широко застосовуються при виготовленні всмоктуючих серветок і рушників для перукарських салонів, простирадла та серветки для зняття крему для масажних кабінетів для соляріїв.


 

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені