Одноразова продукція для індустрії краси

РушникиОдноразові рушнички з нетканих матеріалів являються чудовою альтернативою звичайним бавовняним рушникам. Завдяки наявності в своєму складі натуральних компонентів рушнички ТМ Etto забезпечують максимально приємні тактильні відчуття.
Основні переваги одноразових рушників ТМ Etto - легкість і зручність у використанні, підвищена здатність вбирати і утримувати вологу в порівнянні зі стандартними бавовняними та паперовими рушниками, економічність, гігієнічність та гіпоалергенність. Використання одноразових рушничків ТМ Etto суттєво скорочує витрати на прання і дезінфекцію. Завдяки високій гігроскопічності одноразові рушнички ТМ Etto знайшли широке застосування в салонах краси, центрах естетичної медицини, перукарнях, соляріях, банях та в домашньому побуті. При відвідуванні закладу кожний клієнт отримує новий рушничок, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Використовуючи одноразові рушнички ТМ Etto, Ви впевнені в чистоті і безпеці гігієнічної процедури. Асортимент рушничків ТМ Etto відрізняється різноманіттям структур, зручністю розмірів, якістю матеріалів та екологічністю.

 Переваги рушників Etto

УНІКАЛЬНИЙ СКЛАД МАТЕРІАЛУ ЕТТО

НАЙБІЛЬША ЩІЛЬНІСТЬ ЕТТО

РУШНИКИ, ЩО ДИХАЮТЬ

АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНІ ТА ГІПОАЛЕРГЕННІ

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ CROSS-LAPPING

За своїм складом, Etto - це ідеальна комбінація віскози та поліестеру. Лише таке сполучення забезпечує неймовірне поєднання м’якості та легкості матеріалу, водночас з його міцністю.Висока щільність матеріалу забезпечує оптимальні абсорбуючі властивості. Рушники Etto миттєво вбирають найбільшу кількість вологи. Спробуйте порівняти самі, щоб переконатися в цьому.

Рушники Etto поєднали в собі високу міцність і щільність, та ще й при цьому забезпечують вільну циркуляцію повітря, не заважаючи доступу кисню до шкіри.

Рушники Etto виготовлені з натуральних складників та не залишають ворсу на вологому тілі. Etto - гігієнічні та гіпоалергенні рушники, для всіх видів шкіри.

CrossLapping - прорив у світі косметології. Волокна в рушниках Etto розташовані перпендикулярно одне одному. Саме це забезпечує неперевершену міцність матеріалу. Рушники Etto не розтягуються, не втрачають форму, що особливо важливо для більшості косметологічних процедур.


 

Докладніше про рушники ТМ Etto

У сучасному світі кожна людина хоче виглядати добре і привабливо. Для цього потрібно стежити за своєю зовнішністю та здоров'ям. Деякі дівчата та чоловіки щодня відвідують салони краси. Щоб підтримувати тіло у добрій формі, потрібно займатися щодня спортом. Часу на заняття зазвичай не вистачає, і люди звертаються до фахівців, щоб пройти сеанси масажів та необхідних процедур. Тією чи іншою мірою відвідувати салони краси та перукарні доводиться кожному жителю України.

Перед тим, як піти до салону краси, потрібно поцікавитися про продукцію, яка використовується в ньому. Дуже важливо, щоб вся косметика та витратні матеріали були якісними. Рушники використовуються в кожному салоні та медичному закладі. На сьогоднішній день популярності набирають одноразові рушники. Одноразові рушники для салонів краси гарантують відвідувачам чистоту та безпеку. Найчастіше одноразові рушники використовуються в таких цілях:

Використання одноразових рушників ТМ Etto

Одноразові рушники ТМ Etto можна використовувати у різних цілях. Зручність у використанні вже оцінили фахівці на всій території України. Одноразові рушники ТМ Etto виготовлені з якісних гіпоалергенних матеріалів. Використання натуральних компонентів при виробництві дарує відчуття м'якості та комфорту. Унікальний склад віскози та поліестеру роблять рушники міцними та легкими. Вільна циркуляція повітря дозволяє матеріалу дихати, що є додатковим комфортом для клієнтів при використанні рушників. В одноразових рушниках ТМ Etto волокна розташовані перпендикулярно один до одного. За рахунок цього забезпечується висока міцність рушників. Вони не розтягуються та не рвуться при використанні.

Якщо Ви придбали одноразові рушники в рулонах, у міру використання можете відривати необхідну кількість рушників. Ви автоматично позбавитеся витрат на прання та дезінфекцію рушників. Одноразові рушники бувають різних розмірів, 50*80 см та 40*70 см по 50 шт. та 100 шт. у рулонах є одними з найпопулярніших. Ви можете підібрати такі розміри, які будуть зручні у використанні фахівцям, які працюють у салонах та медичних закладах. Одноразові рушники ТМ Etto відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам. Купити одноразові рушники можна на всій території України. У великих містах є магазини, які спеціалізуються з продажу одноразової продукції від ТМ Etto. Замовити потрібні товари можна за телефонами або безпосередньо в магазині. Усі адреси представлені на сайті компанії.

Одноразові рушники для перукарні, ціни на які Вас здивують можна купити в будь-який час. Витрачені гроші на рушники, швидко повернуться та виведуть Ваш салон на новий рівень. Рушники для перукарень купити краще з певним запасом. Оптовим покупцям часто надаються знижки. Ви будете впевнені, що клієнти будуть забезпечені витратними матеріалами. Одноразові рушники для перукарень – Київ, Дніпропетровськ, Полтава, Харків та інші великі міста використовують часто. І зараз знайти салони зі звичайними рушниками стає все складніше, що не може не тішити. Оскільки від цього залежить безпека клієнтів та їхнє здоров'я. Медичні заклади та салони краси закордоном вже давно перейшли на використання лише одноразової продукції. Україна теж прагне цього, і через кілька років у нас обов'язково вдасться досягти таких стандартів.

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені