Одноразова продукція для індустрії краси

Про компанію

Наша компанія працює на ринку нетканих матеріалів України більше десяти років.

За цей час нами створено по-справжньому стабільну і надійну компанію, що співпрацює з провідними світовими виробниками. Ми тримаємо курс на розвиток та удосконалення власного виробництва, закуповуємо нове обладнання, автоматизуємо процеси виробництва, організовуємо працю робітників так, щоб швидко реагувати на запити і побажання клієнтів. Партнерство з нами допомагає знайти лояльного клієнта, зробити бізнес безпечним, бути впевненим в компетентності постачальника і завтрашньому дні.

Одним з пріоритетних напрямків компанії являється виробництво одноразової продукції для індустрії краси під ТМ Etto. Застосування виробів ТМ Etto суттєво підвищує загальний рівень культури косметологічного і медичного обслуговування, забезпечує гігієнічну безпеку, полегшує працю персоналу, дозволяє досягти значної економії на пранні і засобах дезінфекції, скорочує час на підготовку до процедур.

 

Вироби з нетканих матеріалів ТМ Etto гіпоалергенні, гігроскопічні, дають комфортні тактильні відчуття, мають покращені естетичні та споживчі властивості, не електризуються, гігієнічні та безпечні. 

 

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені