Одноразова продукція для індустрії краси

Нетканий матеріал Спанлейс

 

При виготовленні спанлейса використовуються сучасні технології обробки натуральної целюлози, що дає можливість отримати вироби, що заміняють у медицині марлю і вату і перевершують за деякими властивостями останні, наприклад по поглинання.

У складі матеріалу Спанлейс до 80% віскозних волокон і 20% поліефірних. Спеціально створена пропорція з двох компонентів дозволила отримати хімічно чистий і безпечний у медичному застосуванні матеріал з поверхневою щільністю 40-100 г/м2 в залежності від призначення.

Безворсової структура матеріалу дозволяє виробляти будь-які форми і розміри - від тампонів і серветок до комплектів одягу для хірургів.

Матеріал при необхідності, добре стерилізується. З нетканого матеріалу Спанлейс виготовляється одяг для лікарів і пацієнтів, хірургічні та акушерські комплекти та інші супутні матеріали - серветки, простирадла, тампони.

Вироби з спанлейса пройшли апробацію в багатьох провідних клініках та інститутах, які підтвердили високу ефективність їх використання. У процесі проведення медичних випробувань визначалися токсикологічні властивості, зручність використання виробів, комфортність одягу. Шкірних алергічних реакцій не зафіксовано. Халати добре пропускають повітря, несприйнятливі до впливу сторонньої рідини.

Використання матеріалу Спанлейс дозволяє також виготовляти достатню кількість супутніх матеріалів - простирадла, наволочки медичні, наматрацники, рушники, стоматологічні валики і накидки.
У зв'язку із зручністю і практичністю використання матеріалу Спанлейс спектр застосування його дуже широкий.

У виробництві одноразової продукції ТМ Etto використовується тільки Спанлейс типу Крос *

Спанлейс типу Крос * - походить від англ. Словосполучення cross lapping, що в перекладі хрестова розкладка або притирання. Вся суть в тому, що в даному варіанті застосовується розкладальник полотна укладає полотно таким способом, що волокна розташовуються в ньому перпендикулярно один до одного, т.зв. перпендикулярна орієнтація. Це збільшує міцності якості матеріалу, а особливо в поперечному напрямку.

 

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені