Одноразова продукція для індустрії краси

СМС – композитний нетканий матеріал

Знайшов широке застосування у виробництві гігієнічних засобів (жіночих прокладок, дитячих памперсів і підгузників), одноразових рушників, серветок і пр. Особливості структури дозволяють верхньому шару добре вбирати вологу і затримувати її, зберігаючи повітропроникність. Матеріал СМС широко застосовується і в сфері медицини в області виготовлення комплектів постільної білизни, захисного одягу, хірургічних масок. Він складається на 100% з поліпропіленових волокон. Відмінною особливістю, про є присутність між двома шарами спанбонду матеріалу мельтблаун *.

Основне застосування, СМС знайшов як матеріал для виробництва одноразового медичного одягу. Наявність шару мельтблаун збільшує анти бактерицидні властивості СМС у порівнянні з традиційно використовувалися спанбондом в 7-10 разів, що дуже важливо для захисту медичного персоналу.

Так само він використовується як фільтруючий елемент в захисних масках. Одноразові підголовники в літаках і поїздах, комплекти одноразової постільної білизни в готелях і на залізниці у всьому світі виготовляють тільки з СМС.


* Нетканий матеріал мельтблаун (MELT BLOWN) отримують з поліпропіленових мікроволокон товщиною 1-5 мікрон (від 0,01 до 0,2 dtex). За рахунок товщини волокон мельтблаун має суттєві переваги перед традиційними нетканими матеріалами. До них відносяться сильно зросла рівномірність, як візуальна, так і фізична, краще покриття на одиницю поверхні, підвищена або повна водопроникність при одночасній повітропроникності, а також високі фільтраційні властивості. Мельтблаун характеризується значним ефектом фільтрації, адсорбції та ізоляції. Області застосування матеріалу значно розширюються за рахунок можливості його нанесення на повітронепроникні субстрати, такі, як неткані матеріали, текстильні вироби і т.д.

СМС

Мельтблаун має такі властивості:

  • контрольована пористість з низьким розподілом розмірів пор;
  • широкий вибір інженерних термопластиків;
  • можливість електростатичного заряду;
  • можливість ультразвукового з'єднання;
  • висока фільтруюча здатність при низькому тиску крапель;
  • високий вакуумний об'єм.

За рахунок товщини волокон мелтблаун має суттєві переваги перед іншими нетканими матеріалами:

  • сильно зросла рівномірність, як візуальна, так і фізична;
  • краще покриття за рахунок до 20-тикратним довжини филамента в порівнянні з традиційними нетканими матеріалами;
  • підвищена або повна водопроникність при одночасній повітропроникності;
  • високі фільтраційні властивості, як в мокрому, так і в сухому стані.

Мельтблаун та його комбінації з іншими нетканими матеріалами характеризуються стійкістю до дії найбільш поширених речовин, а також стійкістю до грибків, мікроорганізмів і комах.

 

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені