Одноразова продукція для індустрії краси

Простирадла

Для проведення косметологічних та інших омолоджуючих процедур в якості підстилкового матеріалу сучасні професіонали використовують одноразові простирадла. Наша компанія виробляє одноразові простирадла ТМ Etto виключно із трьохшарового нетканого матеріалу SMS. Простирадла із SMS в порівнянні зі спанбондом володіють покращеними захисними властивостями, не залишають ворсу, завдяки м'якості і еластичності забезпечують більш приємний контакт зі шкірою, а за допомогою внутрішнього шару не пропускають бактерії, чим забезпечують максимальний захист та комфорт при проведенні косметологічних процедур. Асортимент простирадл ТМ Etto відрізняється різноманіттям кольорів, універсальністю розмірів та відмінним естетичним виглядом.

 


Переваги простирадл Etto

Простирадла Etto це:

ТРИ ШАРИ ЗАХИСТУ ТА КОМФОРТУ

Простирадла Etto виготовлені з СМС-матеріалу – високотехнологічного поєднання трьох шарів, з яких складаються простирадла: спанбонд + мельблаун + спанбонд.

ЦЯ СТРУКТУРА ЗАБЕЗПЕЧУЄ АБСОЛЮТНУ ГІГІЄНІЧНІСТЬ МАТЕРІАЛУ

Смс-матеріал не лише ефективно захищає від найдрібніших бактерій та мікроорганізмів, але й перешкоджає їх розповсюдженню.

АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНІ ТА ГІПОАЛЕРГЕННІ

Для виготовлення простирадл ми використовуємо лише натуральні матеріали.  Простирадла Etto - гігієнічні та гіпоалергенні. Ідеальні в застосуванні для будь-яких косметичних процедур і всіх типів шкіри, навіть дуже чутливої.

ПРОСТИРАДЛА, ЩО ДИХАЮТЬ

Унікальний склад матеріалу забезпечує вільну циркуляцію повітря, що гарантує максимальний комфорт під час процедур. А завдяки тришаровій структурі простирадла Etto не рвуться та не втрачають форму.

 

ЛЕГКІ ТА НІЖНІ

Зберігаючи міцність та високі бар’єрні властивості, простирадла Etto практично невагомі і м’які на дотик, наче шовк. Саме це, без сумніву, робить простирадла Etto лідером комфорту в застосуванні. Ще одна вагома перевага Etto в тому, що простирадла не залишають ворсу, навіть на вологій шкірі.

РІЗНОМАНІТНА КОЛЬОРОВА ГАММА

Різноманітність кольорової палітри простирадл Etto задовольнить найвибагливіші примхи. Колір простирадл підкреслить унікальний стиль вашого салону, або стане вираженням райдуги настрою Майстра.

 

Одноразові простирадла ТМ Etto

Всі люди згодом звертаються до фахівців за допомогою, щоб покращити своє здоров'я, або пройти діагностику. Іноді доводиться відвідувати масажистів та косметологів позапланово. Фактично, у всіх кабінетах, для проведення процедур застосовуються простирадла. Вони необхідні для того, щоб застелити поверхню, на якій безпосередньо проводитиметься процедура. Одноразові простирадла знайшли своє застосування у всьому світі. На жаль, в Україні ще не всі фахівці використовують цей зручний матеріал.

Одноразові простирадла для масажу мають велику популярність серед фахівців. Вони дуже зручні у використанні. Масажні простирадла мають такі переваги:

Масажні простирадла ТМ Etto використовуються як підстилковий матеріал у багатьох професійних салонах краси та клініках. Також одноразові простирадла можна використовувати в соляріях і СПА-центрах. Дівчата, як правило, люблять відвідувати салони краси кілька разів на місяць. Для того, щоб забезпечити комфорт під час проведення процедур, необхідно використовувати лише одноразову продукцію. На жаль, не всі салони та медичні установи використовують одноразові простирадла.

Клієнтам завжди приємно перебувати в салоні, де чисто і акуратно. Використання одноразових матеріалів гарантує гігієну проведення процедур. Після кожного клієнта одноразове простирадло потрібно викидати. У деяких випадках фахівці її змінюють кілька разів за сеанс, щоб доставити максимальний комфорт відвідувачу.

Одноразові простирадла ТМ Etto мають дуже гарний зовнішній вигляд. Ця продукція випускається в рулонах. Це дозволяє дуже легко стелити простирадла на кушетку і міняти її при необхідності. Різноманітна кольорова гама дозволяє підібрати той колір, який добре підійде до інтер'єру приміщення. Одноразові простирадла в рулонах зручно відрізати за потребою, регулювати потрібний розмір легко без сторонньої допомоги. Ширина одноразових простирадл складає 60 см і 80 см. Рулони продаються довжиною в 100 м і 500 м. Залежно від того, як інтенсивно використовуються простирадла, Ви можете підібрати необхідну довжину. Простирадла ТМ Etto відрізняються дуже високою якістю. Вони виготовлені з тришарового матеріалу, який називається СМС. Якщо розкласти цей матеріал за складовими, то виходить, що нижній шар - це шар спанбонда, середній - шар мельтблауна, і верхній - шар спанбонду. Спанбонд перешкоджає проникненню мікроорганізмів та різних бактерій. Він добре вбирає вологу та зберігає її всередині. При цьому повітропроникність залишається на високому рівні. Середній шар, мельтблаун, дуже ніжний матеріал, який має високу фільтруючу здатність. Нетканий матеріал СМС складається з поліпропіленових волокон, що говорить про його високу якість. Такий матеріал використовується не тільки для виробництва одноразових простирадл. Його також застосовують для виготовлення серветок, дитячих підгузків і одноразових рушників. Одноразовий одяг для медичного персоналу також виготовляється з цього матеріалу. СМС використовують при виготовленні одноразової білизни у всьому світі. Цей матеріал дуже добре зарекомендував себе та перевірений на практиці тисячами компаній.

Компанія, що займається виробництвом одноразової продукції ТМ Etto, існує на ринку вже понад 10 років. Усі покупці, які користувалися послугами цієї компанії, залишилися задоволеними. Ви можете придбати одноразові простирадла оптом за гарною ціною. Купити продукцію ТМ Etto можна практично у кожній області України. Магазини, які продають одноразову продукцію, спеціалізуються з продажу товарів для салонів краси. Одноразова продукція, в тому числі одноразові простирадла, Київ, як великий мегаполіс споживає у великих кількостях. Фахівці у столиці прагнуть зробити все можливе, щоб залучити нових клієнтів до салонів. А використання якісних одноразових матеріалів підвищує шанси успіху. Великими партіями закуповують одноразові простирадла Харків, Запоріжжя, Одеса, Івано-Франківськ, Львів та інші міста. Підприємець та власники салонів краси розуміють, що без таких матеріалів завоювати довіру клієнтів дуже важко. Одноразові простирадла купити можна у спеціалізованих магазинах. Список даних магазинів можна побачити на сайті ТМ Etto. На карті видно, де можна купити та замовити продукцію у містах України. У деяких з них працюють кілька магазинів. Ви можете зателефонувати за вказаними телефонами та уточнити наявність товарів.

З кожним роком, гігієна та безпека при проведенні процедур у медичних закладах та салонах краси виходять на перший план. Захист клієнтам може гарантувати одноразова продукція для салонів краси. Одноразові простирадла мають м'яку та приємну структуру. Після процедур позитивні емоції та комфорт клієнтів гарантовано.

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2023 Etto TM Всі права захищені