Одноразова продукція для індустрії краси

Простирадла

Для проведення косметологічних та інших омолоджуючих процедур в якості підстилкового матеріалу сучасні професіонали використовують одноразові простирадла. Наша компанія виробляє одноразові простирадла ТМ Etto виключно із трьохшарового нетканого матеріалу SMS. Простирадла із SMS в порівнянні зі спанбондом володіють покращеними захисними властивостями, не залишають ворсу, завдяки м'якості і еластичності забезпечують більш приємний контакт зі шкірою, а за допомогою внутрішнього шару не пропускають бактерії, чим забезпечують максимальний захист та комфорт при проведенні косметологічних процедур. Асортимент простирадл ТМ Etto відрізняється різноманіттям кольорів, універсальністю розмірів та відмінним естетичним виглядом.

 


Переваги простирадл Etto

Простирадла Etto це:

ТРИ ШАРИ ЗАХИСТУ ТА КОМФОРТУ

Простирадла Etto виготовлені з СМС-матеріалу – високотехнологічного поєднання трьох шарів, з яких складаються простирадла: спанбонд + мельблаун + спанбонд.

ЦЯ СТРУКТУРА ЗАБЕЗПЕЧУЄ АБСОЛЮТНУ ГІГІЄНІЧНІСТЬ МАТЕРІАЛУ

Смс-матеріал не лише ефективно захищає від найдрібніших бактерій та мікроорганізмів, але й перешкоджає їх розповсюдженню.

АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНІ ТА ГІПОАЛЕРГЕННІ

Для виготовлення простирадл ми використовуємо лише натуральні матеріали.  Простирадла Etto - гігієнічні та гіпоалергенні. Ідеальні в застосуванні для будь-яких косметичних процедур і всіх типів шкіри, навіть дуже чутливої.

ПРОСТИРАДЛА, ЩО ДИХАЮТЬ

Унікальний склад матеріалу забезпечує вільну циркуляцію повітря, що гарантує максимальний комфорт під час процедур. А завдяки тришаровій структурі простирадла Etto не рвуться та не втрачають форму.

 

ЛЕГКІ ТА НІЖНІ

Зберігаючи міцність та високі бар’єрні властивості, простирадла Etto практично невагомі і м’які на дотик, наче шовк. Саме це, без сумніву, робить простирадла Etto лідером комфорту в застосуванні. Ще одна вагома перевага Etto в тому, що простирадла не залишають ворсу, навіть на вологій шкірі.

РІЗНОМАНІТНА КОЛЬОРОВА ГАММА

Різноманітність кольорової палітри простирадл Etto задовольнить найвибагливіші примхи. Колір простирадл підкреслить унікальний стиль вашого салону, або стане вираженням райдуги настрою Майстра.

 

Одноразові простирадла ТМ Etto

Зручність та практичність разом з одноразовими перфорованими простирадлами від ТМ Etto

Все більшої популярності у сфері краси набувають такі вироби як одноразові простирадла із перфорацією. Вони полегшують роботу фахівців, адже  дозволяють з легкістю підтримувати гігієну та забезпечувати комфорт для клієнтів. Одноразові простирадла не потребують догляду чи попередньої підготовки до застосування. Розглянемо детальніше особливості цих виробів.

Переваги використання одноразових простирадл  у рулоні ТМ Etto

Виробам притаманні такі переваги:

-        Вони дозволяють легко та якісно підтримувати чистоту;

-       Їх використання є гігієнічним та безпечним для клієнта;

-        Вироби підвищують зносостійкість меблів;

-        Представлені у різних розмірах та кольорах.

Як було зазначено вище, основним функціональним призначенням простирадла одноразового є підтримання гігієни та чистоти. Достатньо просто застелити необхідну довжину матеріалу на кушетку чи крісло і проводити відповідну процедуру. Після використання необхідно зняти виріб та простелити новий. При цьому немає необхідності проводити дезінфекцію кушетки чи крісла,, адже одноразові простирадла запобігають поширенню бактерій.

Одноразові простирадла захищають меблі від подряпин, тертя та інших механічних пошкоджень, завдяки чому збільшується термін експлуатації меблів. Вироби також допомагають уникнути забруднень, тому кушетки, крісла, масажні столи тощо довше зберігають приємний вигляд.

До того ж одноразові простирадла відрізняються залежно від щільності, розміру, об’єму та кольору, а тому кожен може підібрати виріб відповідно до свого запиту. Рекомендуємо обирати одноразові простирадла ТМ Etto, щоб отримати ще більше переваг.

Додаткові переваги перфорованих простирадл ТМ Etto

Простирадла ТМ Etto створюють потрійний захист та комфорт завдяки СМС-матеріалу, що включає в себе три шари:

-         Спанбонд;

-         Мельтблаун;

-         Спанбонд.

Спанбонд запобігає проникненню мікроорганізмів, а також добре вбирає та утримує  вологу. Він забезпечує відмінну повітропроникність. Мельтблауну притаманні фільтруючі властивості, саме тому у виробах матеріал розташовують між двома шарами, що створює додатковий захист від бактерій. 

Якість одноразових простирадл значно підвищується завдяки тому, що вони виготовлені з СМС-матеріалу. Вироби також: 

-      антистатичні;

-     повітропроникні;

-     антиалергенні;

-    приємні на дотик.

Варто зазначити, що одноразові перфоровані простирадла більш зручні у використанні, ніж звичайні у рулонах - їх легко відмірювати та відривати, що забезпечує економне використання матеріалу. 

Простирадло одноразове від ТМ Etto Ви можете придбати у рулонах шириною від 60 до 80 см. Довжина рулонів становить від 50 м до 500 м – обирайте залежно від інтенсивності використання. Кольори виробів різноманітні, тому Ви неодмінно зможете гармонійно доповнити інтер’єр кабінету.

Одноразові простирадла для масажу

Для чого масажним салонам використовувати одноразові простирадла для кушетки чи масажного столу?  Існує декілька причин:

-     покращення сервісу та збільшення конкурентоспроможності закладу;

-  підвищення комфорту клієнта, адже він матиме впевненість у дотриманні санітарно-гігієнічних норм;

-  заощадження часу між процедурами (тому що виріб легко замінити);

-       здатність матеріалу не пропускати вологу - він вбирає в себе олії та інші допоміжні засоби, що використовуються під час масажу.

Завдяки останній наведеній причині одноразові простирадла добре підходять для роботи з клієнтами, яким притаманне підвищене потовиділення, що створює комфортні умови як для майстра, так і для клієнта. Тому кожному, хто працює у сфері краси, цей аксесуар стане у нагоді.

Де ще використовуються одноразові простирадла у рулоні?

Вироби також активно використовують у таких закладах:

-         соляріях;

-         салонах краси;

-         лазнях та саунах;

-         спа-центрах;

-         тощо.

Простирадло одноразове, ціна якого залежить від розміру та щільності, можливо купити у будь-якому регіоні. Вироби ТМ Etto можна замовити з доставкою по Україні. Підвищуйте якість надання послуг завдяки використанню сучасних матеріалів від перевіреного виробника.

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені