Одноразова продукція для індустрії краси

Комірці перукарські

Комірці перукарські спанлейс

Комірці виконані з нетканого матеріалу спанлейс в пачках (50шт).
Використовуються при стрижці і фарбуванні волосся. Обертаються навколо шиї клієнта під пеньюар, тим самим, забезпечуючи щільне прилягання пеньюара до шиї. Захищають від попадання волосся на одяг, приємні на дотик і не натирають шию, а також використовують для забезпечення гігієнічної безпеки при контакті з багаторазовим пеньюаром.
Не викликає алергію.
Виготовлені з віскози.

 

 


Комірці перукарські паперові

Одноразові перукарські комірці з крепірованого паперу з клейовим шаром. Призначені для запобігання зіткнення багаторазового пеньюара з шкірою клієнта.
Папір має високу еластичність-до 200%. Клейовий шар витримує значне навантаження на розрив. Даний папір чудово утримує вологу, при цьому не промокає і не створює дискомфорту клієнту при стрижці. Намотування паперу відбувається на пластикову втулку, що робить її більш комфортною при використанні пластикового боксу для паперу. В рулоні 100 штук. Розфасована по 5 рулонів в упаковці.
Комірці добре фіксуються, не подразнюють шкіру.

 

Одноразові комірці ТМ Etto

Усі жителі великих та маленьких міст відвідують перукарні. Чоловіки, жінки та діти хочуть добре виглядати, а в цьому допоможе їм добрий майстер. Стиліст зможе підібрати чарівний образ для нареченої і креативно підстригти навіть найвибагливішого клієнта. Щоб полегшити роботу майстрам перукарських послуг, було вигадано безліч різних засобів. Серед них можна виділити одноразові комірці. Комірці перукарські застосовуються в салонах краси вже тривалий час. Без них фахівцям було б набагато важче зберегти шкіру клієнтів у чистоті. Одноразові комірці допомагають майстрам підтримувати гігієну на тілі клієнтів.

Застосування одноразових комірів надасть можливість

Компанія, яка займається виробництвом одноразової продукції для салонів краси та інших установ під ТМ Etto, працюють на ринку більше 10 років. Компанія співпрацює із провідними світовими виробниками. При виробництві використовується лише нове обладнання. Всі вироби з нетканих матеріалів ТМ Etto безпечні та гіпоалеренні. Відмінний зовнішній вигляд продукції робить її використання ще приємнішим. Великий асортимент товарів дозволяє кожному салону вибрати відповідні товари. Різноманітна кольорова гама зможе доповнити інтер'єр приміщення, в якому будуть проводитись косметологічні та інші процедури. Серед усіх товарів, що випускаються під ТМ Etto, комірці для перукарів мають особливу популярність.

Перукарські комірці ТМ Etto бувають двох видів:

Коміри для стрижки одноразові можна придбати у спеціалізованих магазинах. Практично в кожній області є магазини, де можна купити продукцію ТМ Etto. Адреси та телефони магазинів можна подивитися на сайті компанії. Замовити продукцію можна прямо в магазині, перед тим наявність бажано уточнити по телефону. Комірці перукарські, ціна на які досить низька, допоможуть працювати фахівцям у більш комфортних умовах. Багато власників салонів купують комірці перукарські оптом. Така покупка дозволяє зробити певний запас товарів та отримати додаткову знижку. Комірці для стрижки, ціна на які цілком виправдана, подарують додатковий комфорт клієнтам та відвідувачам салонів краси.

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені