Одноразова продукція для індустрії краси

Серветки

Використання одноразових серветок з вологопоглинаючого матеріалу стало обов'язковою умовою для якісної та комфортної роботи сучасного професіонала індустрії краси. Серветки ТМ Etto застосовуються при проведенні більшості косметологічних процедур, манікюру та педикюру, для очистки тіла від косметичних засобів, для гігієнічних цілей. Виготовлені з м'якого безворсового матеріалу з натуральних компонентів, вони мають високу вологопоглинаючу спроможність, легко драпіруються, зручні у використанні, допомагають підтримувати чистоту та безпеку. Виготовляються в широкому розмірному та ціновому діапазоні, що дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для кожного майстра.

 


Переваги серветок Etto

УНІКАЛЬНИЙ СКЛАД МАТЕРІАЛУ ЕТТО

За своїм складом, Etto – це ідеальна комбінація віскози та поліестеру. Лише таке сполучення забезпечує неймовірне поєднання м’якості та легкості матеріалу, водночас з його міцністю.

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ CROSS-LAPPING

CrossLapping - прорив у світі косметології. Волокна в серветках Etto розташовані перпендикулярно одне одному. Саме це забезпечує неперевершену міцність матеріалу. Серветки Etto не розтягуються, не втрачають форму, що особливо важливо для більшості косметологічних процедур.

НАЙБІЛЬША ЩІЛЬНІСТЬ ЕТТО

Висока щільність матеріалу забезпечує оптимальні абсорбуючі властивості. Серветки Etto миттєво вбирають найбільшу кількість вологи. Спробуйте порівняти самі, щоб переконатися в цьому.

   

СЕРВЕТКИ, ЩО ДИХАЮТЬ

Серветки Etto поєднали в собі високу міцність і щільність, та ще й при цьому забезпечують вільну циркуляцію повітря, не заважаючи доступу кисню до шкіри.

АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНІ ТА ГІПОАЛЕРГЕННІ

Серветки Etto виготовлені з натуральних складників та не залишають ворсу на вологому тілі. Etto - гігієнічні та гіпоалергенні серветки, для всіх видів шкіри.

 

Серветки від ТМ Etto

Фахівці, які працюють у медичних закладах та салонах краси по всьому світу, використовують одноразову продукцію під час проведення різних процедур. Використання одноразових матеріалів гарантує безпеку та чистоту кожному клієнту. Для того щоб підтримувати гігієну на високому рівні, необхідно ретельно стежити за витратними матеріалами та обладнанням. Якщо під час роботи фахівці використовують звичайні рушники з бавовни, їх необхідно прати і обробляти спеціальними дезінфікуючими розчинами, після кожного клієнта, наприкінці робочого дня. Як показує практика, така процедура займає багато часу та сил. Також доведеться витратити не малі гроші, щоби закупити необхідні кошти для прання. Щоб вийти з такої ситуації, почали використовувати одноразові серветки. Серветки використовують фахівці у багатьох галузях.

Застосування серветок ТМ Etto

Найчастіше їх застосовують:

Одноразові серветки ТМ Etto виготовлені з натуральних компонентів. Поєднання віскози та поліестеру роблять продукцію неймовірно м'якою, але водночас міцною. Одноразові серветки ТМ Etto добре пропускають повітря. За рахунок цього, шкіра не пріє і постійно дихає. Після використання серветки не залишають ворс на тілі. Вони підходять для використання всім охочим. Будь-який тип шкіри добре сприймає матеріал без будь-яких подразнень. Гіпоалергенні серветки ТМ Etto не зможуть завдати шкоди Вашому здоров'ю. Компанія виробляє серветки та іншу продукцію протягом 10 років і встигла завоювати довіру покупців. Пріоритетний напрям компанії, а саме виробництво одноразової продукції для салонів краси, спа-центрів, соляріїв та медичних закладів під ТМ Etto доводить, що ця продукція необхідна. На сьогоднішній день важко обійтись без одноразових матеріалів. Одноразові серветки ТМ Etto випускаються у різній кольоровій гамі. Ви легко зможете підібрати відповідний відтінок для салону краси. Стандартним кольором є білий, він має найбільшу популярність. Випускаються одноразові серветки в рулонах та в пачках різних розмірів. Фахівці можуть підібрати найбільш вдалий розмір для використання під час роботи. Серветки одноразові спанлейс стануть у нагоді в будь-якому господарстві. Унікальний нетканий матеріал робить продукцію приємною на дотик, вона не рветься при розтягуванні, і може вбирати досить багато води.

Одноразові серветки можна купити в спеціалізованих магазинах, які є практично в кожній області. На сайті компанії можна переглянути адреси магазинів та контактні телефони. Замовити продукцію можна телефоном або безпосередньо в магазині. Вигідно купувати серветки одноразові оптом. Ви зможете заощадити гроші і будете впевнені, що у Вас є достатній запас товару. Клієнти та відвідувачі не залишаться без одноразових витратних матеріалів. Купивши одноразові серветки ТМ Etto, Ви зможете відразу оцінити високу якість продукції та зручність у використанні. Співробітникам салону стане набагато простіше доглядати шкіру клієнтів. Відвідувачі будуть раді відмовитись від застосування бавовняних рушників, які стиралися вже не один раз. Згодом усі салони та медичні установи перейдуть на використання одноразових матеріалів. Одноразові серветки – це один із найнеобхідніших елементів у робочому процесі фахівця індустрії краси та естетичної медицини.

(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені