Одноразова продукція для індустрії краси

Наші новини

Відчуй комфорт з рушниками ТМ Etto Відчуй комфорт з рушниками ТМ Etto
Одноразові рушники ТМ Etto виготовлені з нетканого матеріалу спанлейс, на основі поєднання волокон поліестру та віскози за технологією CROSS-LAPING (волокна розташовані перпендикулярно один до одного). Одноразові рушники ТМ Etto міцні та м’які на дотик, виготовлені у розмірах 40х70 см та 50х80 см в рулонах з перфорацією та складені в стильну упаковку по 50 та 100 штук. Асортимент ТМ Etto включає рушники білого та чорного кольору, різних фактур – гдадкі, сітка та перлина.
 
Матеріал «спанлейс». В чому особливість? Матеріал «спанлейс». В чому особливість?
Спанлейс – це нетканий матеріал, що виготовляється шляхом переплітання волокон віскози, поліефіра, целюлози, поліпропілена водяними потоками високого тиску. Спанлейс широко використовується в установах, де дотримуються санітарно-гігієнічних норм та цінують комфорт і безпеку своїх клієнтів.
 
Простирадла з перфорацією Простирадла з перфорацією
Останнім часом роботу сфери красоти не можливо уявити без використання одноразової продукції. Одноразові простирадла є важливим допоміжним засобом при наданні послуг, так як заклади строго дотримуються санітарно-гігієнічних норм та слідкують за безпекою та комфортом своїх клієнтів. Одноразові простирадла широко використовуються у косметологічних та масажних кабінетах, СПА-салонах.
 
Мистецтво – це ETTO.UA Мистецтво – це ETTO.UA
Всі ми в передчутті новорічних свят, у пошуках подарунків, в думках про закриття робочих проектів року, що минає, в думках про новорічне меню та закупівлі продуктів і т.п. … Приємна, проте втомлива метушня.
 
Доторкніться до мистецтва з ТМ Etto Доторкніться до мистецтва з ТМ Etto
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку кращих робіт українських художниць на тему «Жінка. Краса. Гармонія», яка буде проходити в галереї Spivakovska ART:EGO з 23 по 27 грудня, за адресою: вул. Саксаганського, 59Б, з 11:00 до 19:00 кожного дня. Вхід вільний.
 
1234567891011Далі
(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2024 Etto TM Всі права захищені