Одноразова продукція для індустрії краси

Наші новини

Одноразові вироби в харчовій промисловості Одноразові вироби в харчовій промисловості
Використання одноразових виробів у харчовій промисловості може сприяти підвищенню рівня чистоти та дотримання санітарних норм. Далі розглянемо більш детально, з яких саме причин власникам закладів харчування варто купити одноразові вироби:
 
Історія виникнення одноразових виробів зі спанбонду для бьюті-сфери Історія виникнення одноразових виробів зі спанбонду для бьюті-сфери
Історія виникнення одноразових виробів зі спанбонду для б'юті-сфери починається з розвитку текстильної промисловості та пошуків нових матеріалів у 20-му столітті. Спанбонд є нетканим текстильним матеріалом, який утворюється шляхом з'єднання волокон за допомогою тепла, хімічних речовин або механічного засобу, а не шляхом традиційного ткацтва. Вперше спанбонд був розроблений в 1950-х роках японським вченим Такасісі Мацудо, який створив новий метод виробництва текстилю.
 
Важливість використання одноразової продукції ТМ Etto у сфері обслуговування Важливість використання одноразової продукції ТМ Etto у сфері обслуговування
Одноразова продукція ТМ Etto є легкою, м’якою, дихаючою та, одночасно, міцною, тому вона стала досить популярною та ідеально підходить для багатьох застосувань. Ми виготовляємо одноразові рушники та серветки, простирадла, одяг та іншу продукцію. Використання одноразових виробів ТМ Etto у сфері обслуговування має велику важливість з декількох причин:
 
Відчуй комфорт з рушниками ТМ Etto Відчуй комфорт з рушниками ТМ Etto
Одноразові рушники ТМ Etto виготовлені з нетканого матеріалу спанлейс, на основі поєднання волокон поліестру та віскози за технологією CROSS-LAPING (волокна розташовані перпендикулярно один до одного). Одноразові рушники ТМ Etto міцні та м’які на дотик, виготовлені у розмірах 40х70 см та 50х80 см в рулонах з перфорацією та складені в стильну упаковку по 50 та 100 штук. Асортимент ТМ Etto включає рушники білого та чорного кольору, різних фактур – гдадкі, сітка та перлина.
 
Матеріал «спанлейс». В чому особливість? Матеріал «спанлейс». В чому особливість?
Спанлейс – це нетканий матеріал, що виготовляється шляхом переплітання волокон віскози, поліефіра, целюлози, поліпропілена водяними потоками високого тиску. Спанлейс широко використовується в установах, де дотримуються санітарно-гігієнічних норм та цінують комфорт і безпеку своїх клієнтів.
 
1234567891011Далі
(050) 380-03-25 RUUAEN
© 2023 Etto TM Всі права захищені